Johnson Bros America Historic servis

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHNSON BROS, matservis, 60 dlr, "Historic America", filntgods, bestående av: 12 mattallrikar, 12 djupa tallrikar, 24 assieter, 6 upplägningsfat i varierande storlek, 2 tekoppar med fat, 1 såskar, 1 kanna, 2 skålar,

Bruksslitage, mindre nagg kan förekomma, medföljer 1 fat till tekopp

758611

2020-04-10