Boris Vasilievich Zvorykin, gouacher

Klubbat för:

20 000 SEK

Utropspris

30 000 SEK

BORIS VASILIEVICH ZVORYKIN (1872-1942), (2 dlr), gouacher, kompositioner för Påskkort, signerade med initialer samt daterad 910 (1910), gouacher, ca 14x8,5 cm

758615

2020-04-10