Klubbat för:
320 EUR
Utropspris
500 EUR
SPEGELLAMPETT, gustaviansk, 1700-talets slut, förgylld och bronserad, krönande rosett, pärlstav, nertill lagerblad, ljushållare, höjd 49 cm, bredd 36 cm.
Senare glas och bronsering
758618
2020-04-09
Gör en kostnadsfri värdering här