Gustaviansk spegellampet

Gustaviansk spegellampet
Gustaviansk spegellampet
Gustaviansk spegellampet
Gustaviansk spegellampet

Klubbat för:

320 EUR

500 EUR

SPEGELLAMPETT, gustaviansk, 1700-talets slut, förgylld och bronserad, krönande rosett, pärlstav, nertill lagerblad, ljushållare, höjd 49 cm, bredd 36 cm.

Senare glas och bronsering

758618

2020-04-09