John Wipp Oljemålning

John Wipp Oljemålning
John Wipp Oljemålning
John Wipp Oljemålning
John Wipp Oljemålning
John Wipp Oljemålning
John Wipp Oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOHN WIPP (1927-2005): Komposition / Fantasilandskap, signerad och daterad John Wipp -71, olja på duk, ca 100x80 cm

758625

2020-04-09