Klaffbord

Klaffbord
Klaffbord
Klaffbord
Klaffbord
Klaffbord
Klaffbord
Klaffbord
Klaffbord
Klaffbord
Klaffbord

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KLAFFBORD, 1800-talets andra hälft, Karl Johan stil, fanerat i bl.a. bjök, masurbjörk, läda i sargen, höjd ca 76, 96x67, totallängd ca 135 cm

Skador, slitage

758632

2020-04-07