Karmstolar

Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARMSTOLAR, 4 st., Carl Malmsten, mahognybetsad bok, röd kläddsel, skyltmärkt NK- R 44988-C 10 12 43, sitthöjd ca 45 cm

Repor, fläckar, slitage

758634

2020-04-07