Herman Lindqvist

Herman Lindqvist
Herman Lindqvist
Herman Lindqvist
Herman Lindqvist
Herman Lindqvist
Herman Lindqvist

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HERMAN LINDQVIST (1868-1923): Fartyg på Strömmen, signerad och daterad H Lindqvist maj -17, olja på duk, 43x68 cm

758636

2020-04-07