Klubbat för:
300 SEK
1 000 SEK
SOFFA, FÅTÖLJER, 4 dlr, Emma modell, 1800-tal, fjäderstoppad sits, hjulförsedda svarvade ben, soffans längd ca 122 cm, sitthöjd ca 45 cm
Bruksslitage, lagningar, stolar med lösa ryggar
758637
2020-04-06