Ikon

Ikon
Ikon
Ikon
Ikon
Ikon
Ikon

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

IKON, Gudsmoder med tre händer, Centrala Ryssland. 1800-tal, tempera och olja på pannå, riza i försilvrad metall, ca 30x24 cm

Ingår i temaauktionen "Ikoner"

Bucklor, slitage

758653

2020-04-09