Ikon

Ikon
Ikon
Ikon
Ikon

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

IKON, Heliga familjen åsyftar Jesus, Jungfru Maria och Josef från Nasaret. Östeuropa,1900-tal, tempera och olja på pannå, ca 30x24 cm

Ingår i temaauktionen "Grand Tour"

Färgbortfall, krackelyr, retuscher

758655

2020-04-09