Ikon
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
IKON, Heliga familjen åsyftar Jesus, Jungfru Maria och Josef från Nasaret. Östeuropa,1900-tal, tempera och olja på pannå, ca 30x24 cm
Ingår i temaauktionen "Grand Tour"
Färgbortfall, krackelyr, retuscher
758655
2020-04-09