ikon Östeuropa

ikon Östeuropa
ikon Östeuropa
ikon Östeuropa
ikon Östeuropa

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

IKON, Jesu törnekröning, Östeuropa,1900-tal, tempera och olja på pannå, ca 38x29 cm

Ingår i temaauktionen "Ikoner"

Bortfall av krdering och bemålning, sprickor och naggm slitage och retuscher

758664

2020-04-09