Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
IKON, Johannes Döparen, Norra Grekland eller Balkan, 1900-tal, tempera och olja på pannå, ca 21x15,5 cm
Ingår i temaauktionen "Ikoner"
Krackelyr, slitage
758668
2020-04-09