Nils Björkqvist oljemålning

Nils Björkqvist oljemålning
Nils Björkqvist oljemålning
Nils Björkqvist oljemålning
Nils Björkqvist oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

NILS BJÖRKQVIST (1900-1991): havstrut, olja på duk, signerad, daterad á tergo 1950, 41 x 59 cm.

758702

2020-04-12