Ikon Grekland

Ikon Grekland
Ikon Grekland
Ikon Grekland
Ikon Grekland
Ikon Grekland
Ikon Grekland
Ikon Grekland
Ikon Grekland

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

IKON, S:t Göran och draken, Grekland. 1800-tal,
tempera och olja, samt förgyllning på pannå, ca 24x18 cm

Ingår i temaauktionen "Ikoner"
.

Genomgående spricka, nagg, bortfall av kredering, slitage

758710

2020-04-09