Ikon

Ikon
Ikon
Ikon
Ikon
Ikon
Ikon

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

IKON, Gudsmodern, 1800-talets slut, tempera och olja på pannå, rizai vimetall förgyllda glorior samt infattade stenar i glas, ca 16x13 cm

Ingår i temaauktionen "Ikoner"

Slitage, krackelyr

758716

2020-04-09