Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
STÄLL, empire, brännförgylld brons, buret av fyra bevingade fabeldjur, genombruten hänkel, höjd inkl hänkel 15, 12,5 x 12,5 cm
PROVENIENS: Stopalo
Insats saknas
758738
2020-04-11
Gör en kostnadsfri värdering här