Skrivbordsset 1900-talets början i marmor

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIVBORDSSET, 6 dlr, 1900-talets början, marmor, stämplar samt 2 pennor medföljer, ca 52x30 cm

Nagg förekommer

758740

2020-04-13