Lajos Flesser oljemålning

Lajos Flesser oljemålning
Lajos Flesser oljemålning
Lajos Flesser oljemålning
Lajos Flesser oljemålning

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

Lajos Flesser (född 1937): "Clockwork Orange", olja på duk, signerad Lajos Flesser á tergo, ca 111x84 cm

758743

2020-04-08