Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JULIUS RUDOLPH HOGREFE (1811-1872), sporrar, silver, Vejle, Danmark, daterade 1850, vikt 239 gram.
Åldersrelaterat slitage, gravyr.
758754
2020-04-12
Gör en kostnadsfri värdering här