Julius Rudolph Hogrefe sporrar silver

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JULIUS RUDOLPH HOGREFE (1811-1872), sporrar, silver, Vejle, Danmark, daterade 1850, vikt 239 gram.

Åldersrelaterat slitage, gravyr.

758754

2020-04-12