Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KRUS 5 st, lergods, cylindriskt krus märkt Engelholm, 1800-1900-tal, minsta kruset med skedglasyr, höjd 7-25 cm
slitage, avslag
758760
2020-04-13
Gör en kostnadsfri värdering här