Krus

Krus
Krus
Krus
Krus
Krus
Krus
Krus
Krus

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KRUS 5 st, lergods, cylindriskt krus märkt Engelholm, 1800-1900-tal, minsta kruset med skedglasyr, höjd 7-25 cm

slitage, avslag

758760

2020-04-13