Vigvattenskål

Vigvattenskål
Vigvattenskål
Vigvattenskål
Vigvattenskål
Vigvattenskål
Vigvattenskål

Klubbat för:

1 700 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

VIGVATTENSKÅL, 1800-tal, med innefattad Madonnabild, förgylld metall, höjd ca 28 cm

Kuntoraportti

758771

Päivämäärä:

2020-04-06