Vigvattenskål
Klubbat för:
1 700 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
VIGVATTENSKÅL, 1800-tal, med innefattad Madonnabild, förgylld metall, höjd ca 28 cm
Kuntoraportti
758771
Päivämäärä:
2020-04-06