Spegel med konsolbord Danmark Empire
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SPEGEL MED KONSOLBORD, mahognyfaner, Danmark, 1800-talets första hälft, empire, antikiserande dekor, fotplatta i björk, spegelns mått ca 158x58, konsolbordets höjd ca 85, 99x50 cm
Slitage, sprickor, ursprungligen ej tillhörande
758772
2020-04-06