Samlarobjekt
Klubbat för:
400 SEK
1 500 SEK
SAMLAROBJEKT 1800/1900-tal, 10 dlr, timglas, skrivbordskalender i mässing, bordsklocka, tändsticksask i form av bok märkt Båstads Möbelaffär, ljuslampett i koppar märkt John Sellers Sheffield (höjd 21 cm), bronsfigur med djurmotiv (11,5x6), stenplatta med inläggningar i färgade stensorter (15x11 cm), läderklädd kikare, tändare i glas samt gulmetall (13 cm), aluminiumglas i läderfodral
slitage
758779
2020-04-13