Samlarobjekt

Samlarobjekt
Samlarobjekt
Samlarobjekt
Samlarobjekt
Samlarobjekt
Samlarobjekt
Samlarobjekt
Samlarobjekt
Samlarobjekt
Samlarobjekt

Klubbat för:

400 SEK

1 500 SEK

SAMLAROBJEKT 1800/1900-tal, 10 dlr, timglas, skrivbordskalender i mässing, bordsklocka, tändsticksask i form av bok märkt Båstads Möbelaffär, ljuslampett i koppar märkt John Sellers Sheffield (höjd 21 cm), bronsfigur med djurmotiv (11,5x6), stenplatta med inläggningar i färgade stensorter (15x11 cm), läderklädd kikare, tändare i glas samt gulmetall (13 cm), aluminiumglas i läderfodral

slitage

758779

2020-04-13