Parti silver

Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SILVERSKEDAR, matskedar, teskedar, 2 st ljusstakar med fylld botten, silver 1900-talets mitt, totalvikt exl. ljusstakar ca 998 g,

oxidering, smärre skador och gravyrer

758792

2020-04-10