Eric Cederberg oljemålning
2020-04-15
758795
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ERIC CEDERBERG (1897-1984): Stilleben, signerad E Cederberg samt daterad 46, olja på duk, ca 65x39 cm