Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSLAMPOR (2) 1 par, 1900-talets andra hälft, mässing, med inre sockel i gjutjärn, höjd ca 59 cm
Funktionen garanteras ej, slitage, en lampa saknar kontakt
758805
2020-04-10
Gör en kostnadsfri värdering här