Klubbat för:
700 EUR
Utropspris
800 EUR
EUGÈNE DESHAYES (1862/68-1939) nomader i öknen, signerad samt daterad -06, olja på duk, 32x40 cm
758810
2020-05-17
Gör en kostnadsfri värdering här