Eugène Deshayes oljemålning

Eugène Deshayes oljemålning
Eugène Deshayes oljemålning
Eugène Deshayes oljemålning
Eugène Deshayes oljemålning
Eugène Deshayes oljemålning
Eugène Deshayes oljemålning
Eugène Deshayes oljemålning
Eugène Deshayes oljemålning

Klubbat för:

700 EUR

Utropspris

800 EUR

EUGÈNE DESHAYES (1862/68-1939) nomader i öknen, signerad samt daterad -06, olja på duk, 32x40 cm

758810

2020-05-17