Stolar

Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar

Klubbat för:

5 000 SEK

5 000 SEK

KAI LYNGFELDT LARSEN, stolar, 4 st, för Søren Willardsen Møbelfabrik, 1960-tal, stomme i massiv teak, stämpelmärkta undertill "Made in Denmark", höjd 75, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage kring stommar i form av mindre repor och stötmärken

758826

2020-04-13