Samling guld 18K

Samling guld 18K
Samling guld 18K
Samling guld 18K
Samling guld 18K
Samling guld 18K
Samling guld 18K
Samling guld 18K
Samling guld 18K

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SAMLING GULD, 18K, rödguld, vikt ca 31.5 g

Förgyllda/ oäkta delar finns tex skruvmekanik, mynt osv. Slitage/ skador. Gravyr.

758832

2020-04-13