Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FRED ANDERSSON (1921-1989), tillskriven, utan titel, figurativt motiv mot vit bakgrund, olja på duk, ca 82x62 cm
Smärre bruksslitage på ram
758833
2020-04-10
Gör en kostnadsfri värdering här