Golvlampa 1900-talets första hälft

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVLAMPA, 1900-talets första hälft, i form av altarljusstake, förgylld, skuren dekor, total höjd ca 190 cm, inkl skärm

Bruksslitage, lös skärm, (gängor något slitna)

758858

2020-04-06