Klubbat för:
45 EUR
Utropspris
150 EUR
KRÖN, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, förgyllt, dekor av pastellage i form av bl a blommor och fåglar, ca 45x60 cm
Sprickor, lagningar, delvis senare förgyllning
758861
2020-04-06
Gör en kostnadsfri värdering här