Krön nyrokoko

Krön nyrokoko
Krön nyrokoko
Krön nyrokoko
Krön nyrokoko
Krön nyrokoko
Krön nyrokoko

Klubbat för:

45 EUR

Utropspris

150 EUR

KRÖN, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, förgyllt, dekor av pastellage i form av bl a blommor och fåglar, ca 45x60 cm

Sprickor, lagningar, delvis senare förgyllning

758861

2020-04-06