Erkki Hervo serigrafier 2 st

Erkki Hervo serigrafier 2 st
Erkki Hervo serigrafier 2 st
Erkki Hervo serigrafier 2 st
Erkki Hervo serigrafier 2 st
Erkki Hervo serigrafier 2 st
Erkki Hervo serigrafier 2 st
Erkki Hervo serigrafier 2 st
Erkki Hervo serigrafier 2 st
Erkki Hervo serigrafier 2 st
Erkki Hervo serigrafier 2 st
Erkki Hervo serigrafier 2 st
Erkki Hervo serigrafier 2 st

Klubbat för:

55 EUR

Utropspris

100 EUR

ERKKI HERVO (1924-1994) "30-84" & "12-84", signerade samt daterade -84, serigrafier, 29/30 & 5/30 T.p.l´a, á 45x54 cm

758870

2020-04-06