Klubbat för:
200 EUR
Utropspris
300 EUR
ANNELI SAINIO, TIO DELAD KERAMIK RELIEF, etikettmärkt Ceramics Anneli Sainio Fiskars, à ca 17,5x17,5x5 cm
Smärre slitage, reparationer, små skador och fastlimmade monteringsklossar
758871
2020-04-06
Gör en kostnadsfri värdering här