Anneli Sainio keramikrelief i tio delar

Klubbat för:

200 EUR

Utropspris

300 EUR

ANNELI SAINIO, TIO DELAD KERAMIK RELIEF, etikettmärkt Ceramics Anneli Sainio Fiskars, à ca 17,5x17,5x5 cm

Smärre slitage, reparationer, små skador och fastlimmade monteringsklossar

758871

2020-04-06