Vilho Askola träsnitt

Vilho Askola träsnitt
Vilho Askola träsnitt
Vilho Askola träsnitt
Vilho Askola träsnitt
Vilho Askola träsnitt
Vilho Askola träsnitt
Vilho Askola träsnitt
Vilho Askola träsnitt

Klubbat för:

30 EUR

Utropspris

150 EUR

VILHO ASKOLA (1906-1994): Tidig morgon, signerad samt daterad 1980, träsnitt, 87/300, 26x35 cm

758872

2020-04-06