Eric Jacob Romberg minnestavlor
Klubbat för:
2 400 SEK
2 000 SEK
ERIK JACOB ROMBERG (1814-1892): Minnestavlor, 3 st, blandteknik på papper, två med glasade ramar samt en med träram, yttermått ca 43x51 cm resp 39x48
fuktmärken på papper, glasade ramar med skador samt lagningar
758889
2020-04-12