Eric Jacob Romberg minnestavlor

Klubbat för:

2 400 SEK

2 000 SEK

ERIK JACOB ROMBERG (1814-1892): Minnestavlor, 3 st, blandteknik på papper, två med glasade ramar samt en med träram, yttermått ca 43x51 cm resp 39x48

fuktmärken på papper, glasade ramar med skador samt lagningar

758889

2020-04-12