Omega Megaquartz damklocka

Omega Megaquartz damklocka
Omega Megaquartz damklocka
Omega Megaquartz damklocka
Omega Megaquartz damklocka
Omega Megaquartz damklocka
Omega Megaquartz damklocka
Omega Megaquartz damklocka
Omega Megaquartz damklocka
Omega Megaquartz damklocka
Omega Megaquartz damklocka

Klubbat för:

80 EUR

Utropspris

300 EUR

OMEGA, Megaquartz, 31 x 31 (36) mm, förgylld (20M), quartz, plexiglas, caliber 1320, serienr 38267936, referensnr 596.003, boettnr 796 0805

Smått bruksslitage, kräver batteribyte.

758899

2020-04-08