Klubbat för:
80 EUR
Utropspris
300 EUR
OMEGA, Megaquartz, 31 x 31 (36) mm, förgylld (20M), quartz, plexiglas, caliber 1320, serienr 38267936, referensnr 596.003, boettnr 796 0805
Smått bruksslitage, kräver batteribyte.
758899
2020-04-08
Gör en kostnadsfri värdering här