Stolar och pall 1900-talets första hälft
Klubbat för:
700 SEK
1 500 SEK
STOLAR samt PALL, 5 dlr, 1900-talets första hälft, enligt uppgift från Jönssons snickeri i Malmö, fanér i mahogny, skuren dekor, tassfötter, klädsel i svart skinn med djuphäftad rygg, sitthöjd ca 45 cm
Bruksslitage, märken
758901
2020-04-13