Sängbord 1 par
2020-04-07
758902
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
NATTDUKSBORD, 1 par, 1960-tal, fanérade i teak, låda i sargen, höjd 53, 45x29 cm
Slitage, märken