Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKRIVBORD, 1700/1800-tal, rokoko, mahogny, 2 lådor i sargen, trälist upptill, höjd 77 cm, 90x48 cm
Slitage, lös list, saknar nyckel. Ett ben löst, lagat. Senare beslag.
758903
2020-04-07
Gör en kostnadsfri värdering här