Skrivbord

Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIVBORD, 1700/1800-tal, rokoko, mahogny, 2 lådor i sargen, trälist upptill, höjd 77 cm, 90x48 cm

Slitage, lös list, saknar nyckel. Ett ben löst, lagat. Senare beslag.

758903

2020-04-07