Nanny Still dekorationsflaska

Nanny Still dekorationsflaska
Nanny Still dekorationsflaska
Nanny Still dekorationsflaska
Nanny Still dekorationsflaska
Nanny Still dekorationsflaska
Nanny Still dekorationsflaska
Nanny Still dekorationsflaska
Nanny Still dekorationsflaska

Klubbat för:

200 EUR

Utropspris

250 EUR

NANNY STILL, flaska, sign. Nanny Still, Riihimäen Lasi. 1900-talets mitt, grönt färgat glas, höjd 34 cm

758908

2020-04-08