Hyllsystem Bertil Fridhagen
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BERTIL FRIDHAGEN, Bodafors, hyllsystem, 1950/1960-tal, ek, invändig grön bemålning, 3 hurtsar med lådor, två hurstar med skjutdörrar, 4 överdelar med hyllplan, 1 överdel med skjutdörrar och lådor, höjd 173 cm, djup 45 cm, bredd per sektion 62,5-90 cm
fläckar, repor, ett handtag löst, bakstycken lösa, en hurts något ostadig, fanéravslag
758909
2020-04-16