Hyllsystem Bertil Fridhagen

Hyllsystem Bertil Fridhagen
Hyllsystem Bertil Fridhagen
Hyllsystem Bertil Fridhagen
Hyllsystem Bertil Fridhagen
Hyllsystem Bertil Fridhagen
Hyllsystem Bertil Fridhagen
Hyllsystem Bertil Fridhagen
Hyllsystem Bertil Fridhagen
Hyllsystem Bertil Fridhagen
Hyllsystem Bertil Fridhagen

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BERTIL FRIDHAGEN, Bodafors, hyllsystem, 1950/1960-tal, ek, invändig grön bemålning, 3 hurtsar med lådor, två hurstar med skjutdörrar, 4 överdelar med hyllplan, 1 överdel med skjutdörrar och lådor, höjd 173 cm, djup 45 cm, bredd per sektion 62,5-90 cm

fläckar, repor, ett handtag löst, bakstycken lösa, en hurts något ostadig, fanéravslag

758909

2020-04-16