Klubbat för:
260 EUR
Utropspris
150 EUR
ELGIN NATL, fickur, 54 mm, förgylld, urverk signereat B.W.Raymond, verknr 1093225, boettnr 513698
Skador på urtavla och krona.
758915
2020-04-08
Gör en kostnadsfri värdering här