Elgin Natl Watch Co. fickur

Elgin Natl Watch Co. fickur
Elgin Natl Watch Co. fickur
Elgin Natl Watch Co. fickur
Elgin Natl Watch Co. fickur
Elgin Natl Watch Co. fickur
Elgin Natl Watch Co. fickur
Elgin Natl Watch Co. fickur
Elgin Natl Watch Co. fickur
Elgin Natl Watch Co. fickur
Elgin Natl Watch Co. fickur
Elgin Natl Watch Co. fickur
Elgin Natl Watch Co. fickur

Klubbat för:

260 EUR

Utropspris

150 EUR

ELGIN NATL, fickur, 54 mm, förgylld, urverk signereat B.W.Raymond, verknr 1093225, boettnr 513698

Skador på urtavla och krona.

758915

2020-04-08