Folke Arström "Focus de Luxe"

Folke Arström
Folke Arström
Folke Arström
Folke Arström
Folke Arström
Folke Arström
Folke Arström
Folke Arström
Folke Arström
Folke Arström

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FOLKE ARSTRÖM, "Focus de Luxe", bestick, 30 dlr., Gense, bestående av: 8 gafflar, 8 knivar, 8 skedar, 6 kuvertsmörknivar

Smärre bruksslitage, mindre stötmörken och repor förekommer

758916

2020-04-10