Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
TONIE ROOS (född 1938): 2+3 färglitografier, blyertssignerade och numererade, oramade, ca 62x67 resp. 62x63 cm
Smärre slitage, ett blad med ytsmuts
758917
2020-04-06
Gör en kostnadsfri värdering här